خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه 11 ، پلاک 1 ، واحد 6
تهران، ایران
93 26 85 88 (21) 98+
94 26 85 88 (21) 98+
info@yours-host.com
support@yours-host.comدرباره ما
داستان ما

“میزبان شما” (www.Yours-Host.com) سالهاست که میزبان شماست و در بازار هاستینگ و ثبت دامنه و حضور در جمع سرویس دهنده های برتر یکی از افتخارات ما است. این حضور طولانی مدت باعث کسب تجربیات فراوان برای “میزبان شما”  شده است و ماندگاری در این بازار نشان از موارد متعدد می باشد که در زیر به برخی از آن اشاره می شود:

  • کیفیت بالای سرویس ها و خدمات ارائه شدهثبت دامنه، هاستینگ، سرورهای مجازی و اختصاصی.
  • سرویس دهی آنلاین وپشتیبانی فنی، سریع و قابل قبول.
  • هزینه های متعادل خدمات نسبت به سایر سرویس دهندگان.
  • ارائه سرویس های بروز و خدمات متنوع و گسترده.
  • جذب و خدمات دهی به مشتریان متعدد در داخل و خارج از کشور.

فلسفه

فلسفه شرکت ما این است که وب سایت هایی را که بسیاری از کسب و کارها می خواهند، ایجاد کنیم. آسان برای پیدا کردن، شیک و جذاب، بارگذاری سریع، سازگاری با تلفن همراه و خرید آسان از آن.

ماموریت

محصولات ما و تمام فرآیند ما در اطراف ارائه نیاز همه چیز برای کسب و کارهای کوچک است زمانی که آنها شروع به کار می کنند- از این اطمینان دارند که کار با ما همیشه یک تجربه سریع، آسان و بدون هیچ زحمتی برایشان است. ما مشتریان خود را بدون در نظر گرفتن میزان خریدشان در وب سایت خودمان کنترل می کنیم، و تیم دوستانه ما حتی پس از این که وب سایت شما فعال شد، خدمات و تخصص خود را ارائه می دهد.دیدار با تیم ما


آیدین محمدی

آیدین محمدی

عضو هیئت مدیره

حمیدرضا امیری وحید

حمیدرضا امیری وحید

مدیرعامل

محمدعلی امیدی

محمدعلی امیدی

رئیس هیئت مدیره۲۴ ساعت / ۷ روز خدمات پشتیبانی آنلاین24 / 7 گفتگوی آنلاین

همکاران ما برای کمک به شما ۷/۲۴ آماده پاسخگویی هستند.

بیشتر بخوانید


پشتیبانی با ایمیل

از طریق حساب کاربری خود، تیکت پشتیبانی ارسال کنید.

بیشتر بخوانیدمشتریان ما چه می گویند
برخی از ویژگی ها درباره ما


99%
مشتریان رضایتمند

7854
انتقال اطلاعات

1873
پروژه های تکمیل شده

2730
دامنه های ثبت شدهبرنده جوایز

این جایزه به رسمیت شناختن بی نقص حرکت مثبت کار و دستاوردهای ما در ساخت یک برند هدف و ارزشمند است. ما با دریافت جوایز و به رسمیت شناختن شرکت آغاز کردیم و افتخار می کنیم. ما این دستاوردها را از دست نمی دهیم و ما را تحریک می کند که سخت تر کار کنیم و به مدارج بالاتر برسیم.
برخی از ارزش های ما

در “میزبان شما” وجود متخصصان امنیتی ویژه برای نگهداری و بررسی مداوم سرورها، فضایی مطمئن و امن را برای انجام تجارت الکترونیک و ارائه خدمات اینترنتی شما فراهم آورده ایم. سرویس دهی پایدار و برخط مهمترین هدف ماست، وجود مشتریان داخلی و خارجی تایید این ادعاست. مشتریان “میزبان شما” علاقه ای به جابجایی و مهاجرت از سرورهای ما ندارند، این ثبات، نتیجه رضایتمندی، جلب اعتماد و اطمینان آنهاست.

“میزبان شما” با اطمینان از سرویس های خود  در جلب رضایت مشتریان می کوشد. جای هیچ گونه نگرانی نیست، شما تا سی روز (یکماه) پس از دریافت سرویس میزبانی وب خود، چنانچه مشکلی در سرویس ارائه شده مشاهده نمودید می توانید قرارداد را فسخ و پول پرداخت شده را پس بگیرید.

ما در “میزبان شما” با ارائه سرویس های ثبت دامنه و میزبانی حرفه ای لینوکس و طراحی سایت مطابق با استانداردهای روز جهانی در خدمت مشتریان محترم هستیم. کلیه سرورهای ما از نظر نرم افزار و سخت افزار از آخرین تکنولوژی روز بهره مند می باشند و این موجب می شود وب سایت شما در تمام مدت شبانه روز با سرعت و امنیت بالا در دسترس بازدیدکنندگان باشد.

تقبل پرداخت هزینه های بیشتر، جهت همکاری با دیتاسنترهای معتبر جهانی و ارائه سرویس ها بر روی سرورهای قدرتمند و پایدار، استفاده از سیستم های خودکار و پیشرفته پشتیبان گیری، تضمین بازگشت هزینه سرویس، همه و همه باعث شده است که امروز بتوانیم سرویسی با کیفیت و مطمئن را به مشتریان خود ارائه دهیم.

کلیه سرویس های “میزبان شما” بر روی سرورهای پر سرعت و قدرتمند اختصاصی مستقر در آلمان، انگلستان، کانادا و آمریکا ارائه می شوند. همچنین همراه با ما می توانید با استفاده از سرویس نمایندگی هاست، تجارت بی دغدغه ای را آغاز نمایید.


ارزش های ما

مرور سرویسهای آنلاین و تعریف خدمات جدید کسب و کارپاسخگو

اگر به سوال شما در مرکز آموزش پاسخ داده نشده است می توانید به ناحیه کاربری وارد شوید و یک درخواست (تیکت) به تیم فنی ارسال کنید یا به بخش مربوطه اطلاع دهید.پشتیبانی

تیم فنی ``میزبان شما`` (www.Yours-Host.com) برای حل مشکلات احتمالی و سرعت بخشیدن به رفع مشکل و پاسخ به سوالات شما، آموزش جامع تصویری برای استفاده از تمام مراحل کار با کنترل پنل و امکانات آنها ارائه کرده است.بسیاری از ویژگی ها

``میزبان شما`` (www.Yours-Host.com) با پشتیبانی در فروش، پشتیبانی فنی و حسابداری ارائه خدمات از کاربران قدردانی می کند.
همکاران ما

برای بهبود کیفیت خدمات ارائه شده به شما با شرکای تجاری ویژه ای همکاری می کنیم.