خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه 11 ، پلاک 1 ، واحد 6
تهران، ایران
93 26 85 88 (21) 98+
94 26 85 88 (21) 98+
info@yours-host.com
support@yours-host.comسرور اختصاصی


سرور اختصاصی چیست؟

این سرویس برای کاربرانی مناسب است که نمی خواهند وب سایت آن ها در کنار وب سایت های دیگر بر روی سرور قرار گیرد و یا وب سایت آن ها بازدیدکنندگان زیادی دارد و می خواهند که از نهایت قدرت و سرعت سرور تنها برای وب سایت خود بهره مند شوند. از امکانات متعدد این سیستم می توان به نصب انواع نرم افزارها بر روی سرور شخصی، کم نشدن سرعت بارگذاری سایت در هنگام افزایش ترافیک در اختیار داشتن تمامی منابع سرور، پهنای باند بسیار زیاد، در اختیار داشتن یکIP Valid  یا اختصاصی و بسیاری دیگر اشاره کرد،که  سرور اختصاصی از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد.


سرور اختصاصی فرانسه

همکاری “میزبان شما” (www.Yours-Host.com) با شرکت OVH، بزرگترین مرکز داده های فرانسه، دسترسی آسان از داخل ایران، سرعت، اتصال شبکه پایدار، ارائه سخت افزار به روز شده و قیمت مناسب، مهمترین ویژگی های آن است.

سرور اختصاصی آلمان

پس از سالها همکاری مستمر با بزرگترین دیتاسنتر کشور آلمان که با نام تجاری Hetzner شناخته می‌شود، و ارائه سرور از این دیتاسنتر، “میزبان شما” (www.Yours-Host.com) را مبدل به یک شریک تجاری برای هتزنر کرده است. سرعت دسترسی مناسب از داخل ایران، ارتباط شبکه پایدار، ارائه سخت افزارهای به روز و قیمت مناسب از مهمترین خصوصیات این سرورها می‌باشد.


سرور اختصاصی کانادا

iWeb یکی از دیتاسنترهای محبوب نزد کاربران ایرانی است، ما نیز خدمات خود را در کانادا با همکاری همزمان دیتاسنترهای iWeb ارائه می‌دهیم، این امر حق انتخاب بیشتری را به شما می‌دهد تا ساده تر به سروری دست پیدا کنید که دقیقا مطابق نیازتان است. نزدیکی به  Backboneهای اینترنت، شبکه پایدار، پشتیبانی قدرتمند دیتاسنتر را می‌توان به عنوان مهمترین مزیت استفاده از سرورهای کانادایی برشمرد.

سرور اختصاصی انگلستان

دیتا‌سنتر Datacenter UK به عنوان بزرگترین دیتاسنتر اروپا، یک برند کاملا شناخته شده می‌باشد، Anti DDoS سخت افزاری رایگان تا ۹۰ گیگا بایت برای تمام سرورها، پهنای باند گیگا بایتی نامحدود و سرعت دسترسی مناسب از داخل ایران‌ را می‌توان از مهمترین نکات در خصوص سرورهای انگلستان برشمرد.


سرور اختصاصی ایران

استفاده از سرورهای اختصاصی داخل کشور باعث می‌شود که سرعت دسترسی کاربران ایرانی به اطلاعات سرور شما تا ۴ برابر افزایش پیدا کند. “میزبان شما” (www.Yours-Host.com) با ایجاد یک شبکه خصوصی و استفاده از بهترین تجهیزات سخت افزاری، خدمات متنوعی را به شما ارائه می‌دهد. استفاده از سرورهای جدید با برندهای معتبر جهانی تضمین کننده کیفیت خدمات ما خواهد بود. افتخار ما ارائه خدمات قابل رقابت با دیتاسنترهای خارجی در داخل ایران می‌باشد.

سرور اختصاصی آمریکا

بی‌گمان خدمات دیتاسنترهای آمریکایی از کیفیت زیادی برخوردار هستند، ولی موضوع تحریم و سرعت دسترسی کمتر از داخل ایران نسبت به سرورهای اروپایی باعث شده است که خدمات دریافتی ایرانیان از این شرکت ها بسیار محدود شود، در حال حاضر سرورهای “میزبان شما” (www.Yours-Host.com) در دیتا‌سنترهای SingleHop و XLHost ارائه می‌شوند. پشتیبانی قدرتمند فنی در دیتاسنتر و استفاده از سخت افزارهای اورجینال به عنوان مزایایی این سرویس ها تلقی می‌شوند.


توضیحات پلان


 • همه پلان ها شامل یکIPاختصاصی هستند.
 • همه پلان ها شامل پشتیبانی خواهند بود.
 • اولین تاریخ تمدید ۲۵ روز پس از سفارش خواهد بود.
 • هزینه کلیه خدماتی که وابسته بهنرخ ارز می باشد، در صورت نوسان بیش از ۲ درصد در نرخ ارز، هزینه خدمات تغییر خواهد نمود.
 • تعویض قطعات معیوب توسط “میزبان شما” انجام می گردد.
 • امکان دانلود بسته های نرم افزاری از داخل شبکه با سرعت بسیار بالا فراهم است.
 • ترافیک مصرفی در ابتدای هر ماه میلادی صفر می‌گردد و به تاریخ تمدید سرور بی ارتباط می‌باشد.
 • در صورت نیاز به ترافیک بیشتر، لطفا با بخش فروش تماس بگیرید.
 • در صورت نیاز به سرور خاص که در لیست وجود ندارد، لطفا با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.
 • امکان پرداخت بصورت ۳ و ۶ و ۱۲ ماهه فراهم است.
 • سرورهای اختصاصی دارای گارانتی بازگشت وجهنمی‌باشد.
 • در صورت بروز مشکلات مرتبط با تحریم، “میزبان شما” هیچگونه مسئولیتینخواهد داشت.
 • تهیه نسخه پشتیبانبر عهده مشترک می‌باشد.
 • در صورت عدم وجود سرور مورد نظر، سخت افزار مشابه ارائه می گردد.
 • در صورت انتخاب سیستم عامل ویندوز در ماه اول هزینه لایسنس دو برابر خواهد بود.