خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه 11 ، پلاک 1 ، واحد 6
تهران، ایران
93 26 85 88 (21) 98+
94 26 85 88 (21) 98+
info@yours-host.com
support@yours-host.comمعرفی دیتا سنتر


معرفی دیتا سنتر

دیتا سنترها از اهمیت خاصی در “میزبان شما” (www.Yours-Host.com) برخوردارند. از آنجا که حفظ اطلاعات مشتریان مهمترین ماموریت “میزبان شما” است، در انتخاب مکان مناسب برای نگهداری از سرورها خیلی محتاط عمل می‌کنیم. در حال حاضر چند قرارداد همکاری مجزا برای نگهداری سرورهای خود در دیتا سنترهای معتبر در آلمان، فرانسه، انگلستان، کانادا، آمریکا و ایران داریم.


دیتا سنتر آلمان


شرکت Hetzner یکی از بزرگترین ارائه کنندگان خدمات میزبانی و دیتا سنتر در اروپا می باشد، این شرکت از سال ۱۹۹۷ کار خود را آغاز کرده و در حال حاضر نزدیک به ۱۵ دیتا سنتر در آلمان تاسیس نموده است. بستر ارتباطی پایدار و نرخ خدمات مناسب، دو مزیت مهم خدمات این شرکت می باشد.


دیتا سنتر فرانسه


شرکت OVH در سال ۱۹۹۹ شروع به فعالیت کرده است و اکنون بزرگترین شرکت ارائه خدمات اینترنت در اروپا و سومین شرکت بزرگ خدمات دیتا سنتر در جهان به شمار می‌رود. بیش از ۴۰۰ هزار مشتری و ۴۵۰ هزار سرور در چندین دیتا سنتر مختلف OVH نگهداری می‌شوند.


دیتا سنتر انگلستان

Datacentre UK از ارائه دهندگان متخصص انرژی کارآمد مرکز داده ها و راه حل های زیر ساخت های فیزیکی در سراسر انگلستان، اروپا و شرق میانه است. کارشناسان با دستیابی به بهینه سازی عملکرد محیط زیست فناوری گام مهمی برداشته اند. Datacentre UK قدرت و راه حل های خنک کننده برای مراکز داده، اتاق کامپیوتر و اتاق های سرور با هر اندازه را با یو پی اس (UPS) حفاظت از قدرت برق، راه حل های خنک کننده، نظارت بر محیط زیست و آخرین مدیریت زیرساخت مرکز داده (DCIM) را فراهم می کند.


دیتا سنتر کانادا


دیتا سنتر iWeb در کنار یک اتصال شبکه پایدار از قیمت بسیار مناسبی در سرویس دهی برخودار است. یکی از بزرگترین دیتا سنترهای کشور کانادا iWeb بوده و با بیش از ۱۵۰ پرسنل دارای ۳ دیتا سنتر در کشور کانادا می‌باشد.


دیتا سنتر آمریکا

XLHost یک سازمان خصوصی به عنوان شرکت مادر از (eNET Inc.)XLHost  است و با فراهم آوردن امکان دسترسی به اینترنت با کیفیت و خدمات میزبانی وب از سال۱۹۹۳ فعالیت خود را شروع کرده است. یکی از اولین سرورهای اختصاصی و میزبانی وب در جهان است. شرکت ENET از اولین بنیان گذاران امکان دسترسی و تنظیم مجدد از راه دور را پایه گذاری نموده و از یک ارائه دهنده خدمات اینترنت محلی درسال ۱۹۹۰ به یک رهبر اینترنت منطقه ای تبدیل شده و همواره در خط مقدم ساخت فن آوری های جدید در دسترس مشتریان و شرکای آن مانده است.


دیتا سنتر آمریکا


SingleHop پیشرو در ارائه سرویس های ابری اختصاصی میزبانی، مدیریت میزبانی وب، و زیرساخت است و به عنوان یک سرویس برای کسب و کار و درآمد در سراسر جهان می باشد. با گرد هم آوردن ترکیبی منحصر به فرد از فن آوری های پیشرفته سازمانی، از فروشندگان پیشرو در صنعت و اتوماسیون اختصاصی است و برنده جوایز مهمی برای ارائه یک زیرساخت سفارشی می باشد که در دسترس همگان بوده و بر اساس تقاضای مشتریان است.


دیتا سنتر ایران


شرکت پارس‌آنلاین یکی از دارندگان مجوز بهره برداری دیتا سنتر در ایران می‌باشد، وجود اتصال STM-1  مستقیم با مخابرات و تامین پهنای باند از چند مسیر مجزا، شبکه این دیتا سنتر را به حداکثر پایداری رسانده است.


دیتا سنتر ایران


شرکت افرانت نامی آشنا در ارائه سرویس های اینترنت در ایران است، زیر ساخت مناسب و وجود مسیرهای مجزا برای تامین پهنای باند باعث شده است پایداری مناسبی در شبکه افرانت بوجود آید.


دیتا سنتر ایران


شرکت آسیاتک یکی از دارندگان مجوز PAP در کشور می باشد، سابقه خوب این شرکت در ارائه خدمات اینترنت و ایجاد دیتا سنترهای بروز یکی از مهمترین دلایل پایداری خدمات می باشد.